• Bieżnia z elektryczną regulacją nachylenia GB4500

Symbol: 05-GB4500
5499.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 3
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Zamówienie Dropshipping - Kurier zamawiającego 3
Kurier gabarytowy 149
Kurier gabarytowy (pobranie) 169
Zamówienie hurtowe - przesyłka kurierska 200
Dostępność Średnia dostępność
Waga 81 kg
Zostaw telefon

Bieżnia elektryczna skośna GB4500 - silnik 3 - 6 KM, czyli 2,25 - 4,5 kW (maksymalny przepływ prądu to 8,5 A).Rama bieżni, bieżnia i silnik są tak wysokiej jakości, że udzielamy przedłużonej gwarancji na 5 lat. .
Inne parametry bieżni : 
Prędkość 1 - 22 km/godz..
pochylenie 20 pozycji (całkowite maksymalne pochylenie wynosi 9,5 - 10%)
ładowność 140 kg .
Pas należy do bieżni bardzo wysokiej jakości, do użytku domowego..
Pas napędzany jest silnikiem elektrycznym o stałej mocy 3,0 KM i maksymalnej mocy 6,0 KM - moc szczytowa przy maksymalnym obciążeniu (maksymalna prędkość, waga, nachylenie) - średnie zużycie energii elektrycznej w warunkach normalnej eksploatacji i przy wadze 70-80 kg oraz przy regularnej konserwacji wynosi około 1,5 kW / 1 godzinę .
Regulowana prędkość w zakresie 1-22 km/h.
Rękawy na panelu sterowania wyposażone są w czujnik tętna..
Pas wyposażony jest również w 12 różnych zaprogramowanych programów o różnej intensywności biegu z regulacją nachylenia, a tym samym intensywności obciążenia. Możliwe jest również zaprogramowanie 3 programów użytkownika, aby odczytać wartości zadane - czas, dystans, zużycie kalorii. jeśli menu programów wstępnych nie odpowiada.
Wyświetlacz LCD 7" wyświetla wszystkie niezbędne dane - czas, kalorie, prędkość, dystans, tętno,kąt nachylenia, body fat - ilość tkanki tłuszczowej..
Pas wyposażony jest również w bezpieczny hamulec prędkości - za pomocą klucza bezpieczeństwa, umożliwiający natychmiastowe wyłączenie w przypadku zagrożenia..
Elektryczna regulacja kąta nachylenia pasa w zakresie 0 - 20 stopni (co 0,5% kąta nachylenia) znajduje się na uchwycie pasa, a wraz z przyciskami prędkości, wartości te można zmieniać w sposób ciągły podczas biegu..
Opisane parametry przedstawiają bieżnię jako produkt bardzo wysokiej jakości, porównywalny z dużo droższymi produktami konkurencyjnymi..
Wysoko wytrzymała i elastyczna dwuwarstwowa poliuretanowa bieżnia jest amortyzowana w 8 miejscach specjalnymi wkładkami amortyzującymi, które łączą amortyzację kroków podczas biegu po pasie z tłumieniem hałasu. Zastępuje to plastikowe wkładki amortyzujące stosowane w innych modelach bieżni. Pozwala to na wygodne korzystanie z pasa bez nadmiernego obciążania kończyn dolnych i kręgosłupa oraz tłumienie rezonansu kroków na desce biegowej..
Do przechowywania w ograniczonej przestrzeni, sekcja bieżni może być podniesiona między uchwytami, aby zająć jak najmniej miejsca. Wymiary produktu z podniesioną powierzchnią biegową pomiędzy uchwytami pasa to 83 x 84 cm. Ten obszar powinien być przeznaczony do przechowywania, jeśli masz ograniczoną przestrzeń i nie możesz na stałe zostawić rozłożonej bieżni do biegania..
Ponieważ bieżnia posiada kółka do przenoszenia, można ją dość łatwo przemieszczać po użyciu w "pozycji do przechowywania i transportu"

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie