• Gra Ogrodowa Rodzinna SCHILDKROT Roundnet

Symbol: MTS970981
223.90
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Waga 2 kg
Zostaw telefon

Gra ogrodowa Zestaw SCHILDKROT Roundnet - nowy sport dla młodych i starszych, dla przyjaciół lub rodziny, odpowiedni na plażę, do parku lub do domu. Szybka gra, w którą może grać praktycznie każdy. Zestaw zawiera wszystko, aby natychmiast rozpocząć mecz.

Dwie drużyny złożone z dwóch graczy rywalizują ze sobą. Wszystkie są równomiernie rozmieszczone wokół siatki. Piłka jest uderzana płaską dłonią w siatkę, tak aby przeleciała na stronę przeciwnika. Zawodnicy w drużynie mogą podawać piłkę. Celem jest jak największe uniemożliwienie przeciwnikowi odbicia piłki. Po zagrywce każdy zawodnik może swobodnie poruszać się po siatce. To sprawia, że ​​gra jest bardzo szybka i dramatyczna. Za pomocą krótkich i długich serwów, fałszywych ataków i innych sztuczek próbujesz wywabić przeciwnika z zaplecza. Jeśli nie uda mu się odbić piłki i piłka spadnie na ziemię, drużyna otrzymuje 1 punkt. Kto pierwszy zdobędzie 21 punktów i prowadzi różnicą 2 punktów, wygrywa mecz.

Parametry:

  • W zestawie: Roundnet (średnica 90 cm, wysokość ok. 20 cm), 1 piłka treningowa (średnica 11 cm), 2 piłki turniejowe (średnica 9 cm), pompka do piłek z igłą
  • Praktyczna torba z siatki do przechowywania i transportu
  • Waga kompletu: 1,4 kg
  • Waga opakowania: 2 kg
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie