• Gra Zręcznościowa Golf Drabinkowy LONDERO

Symbol: L90655
286.04
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Waga 3.25 kg
Zostaw telefon

Golf Drabinkowy LONDERO to idealne rozwiązanie dla osób które preferują odrobinę ruchu przy rekreacyjnej zabawie. Produkt oferuje przyjemnie spędzony czas z przyjaciółmi czy rodziną! Świetnie nadaję się do gry w parku czy na plaży.

Zasady gry:

Celem tej gry dla 2-4 graczy jest zdobycie przez pierwszą drużynę dokładnie 21 punktów. Umieść słupki drabiny w odległości kilka metrów od siebie. Daj każdemu graczowi po tej samej stronie 3 bolasy tego samego koloru. Gracze stają obok drabiny i rzucają do przeciwnej. W grze 2 na 2 zawodnicy stoją naprzeciwko siebie, tylko jedna strona rzuca w danym momencie.

Wybierz gracza, który rzuca jako pierwszy, potem rzuty wykonują na zmianę obaj gracze. Należy rzucać kulami ze sznurkiem "z dołu" i nie wolno przekraczać stopami słupków drabiny. Gdy obaj gracze wyrzucą wszystkie swoje kulki, zdobywa się punkty. Otrzymuje się 3 punkty za kulki, jeśli są zawieszone na najwyższym szczeblu, 2 punkty za środkowy szczebel i 1 punkt za najniższy szczebel. Niektóre wersje golfa drabinkowego odwracają tę kolejność i zdobywa się 3 punkty za dolny i 1 punkt za górny szczebel. Przed rozpoczęciem gry warto to uzgodnić.

Jeśli na którymś ze szczebli wisi kilka kolorowych kulek, to punkty przeciwnych kulek wzajemnie się znoszą, więc w każdej rundzie punktuje tylko jeden gracz. Jeśli uda ci się umieścić wszystkie trzy kulki na tym samym szczeblu lub każdy na innym, otrzymujesz 1 punkt bonusowy. Punkty premiowe są nadal przyznawane, nawet jeśli niektóre lub wszystkie bolce zostaną anulowane.

Punktacja odbywa się tylko na koniec rundy, więc kulki, które zostaną strącone w trakcie gry, nie liczą się do punktów. Kiedy przeciwnik rzuca, możesz próbować odwrócić jego uwagę, jednak nie możesz go dotykać, blokować rzutu ani zasłaniać mu linii wzroku do drabiny. Jeśli to zrobisz, Twoja drużyna przegrywa mecz.

Aby wygrać, musisz osiągnąć dokładnie 21 punktów. Jeśli przekroczysz tę liczbę, nie zdobędziesz żadnych punktów w tej rundzie. Na przykład, jeśli masz 15 punktów, a zdobyłeś 7, ponieważ przekroczyłeś 21, pozostajesz z 15 punktami. Jeśli obie drużyny osiągną 21 punktów w tym samym czasie, gra toczy się do momentu, gdy jedna z drużyn zdobędzie 2 lub więcej punktów, wtedy ta drużyna jest zwycięzcą.

Parametry:

  • Materiał: drewno z brzozy skandynawskiej
  • W zestawie: 3 kolorowe paliki, 2 drewniane konstrukcje podtrzymujące, 3 pary kulek (nieb.), 3 pary kulek (czer.), pokrowiec (czer.)
  • Wymiary po złożeniu: 90 x 60 x 68 cm
  • Waga: 3,3 kg
  • Waga paczki: 4 kg
  • Wymiary paczki: 90 x 15 x 10 cm
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie