• Taca do Serwowania Kelnerska Antypoślizgowa Czarna Okrągła VILDE 35 cm

Symbol: ORI_139623

Taca do serwowania dań w okrągłym kształcie, idealna dla kelnerów. Posiada dużą, antypoślizgową powierzchnię, która zapewnia bezpieczne i wygodne jednorazowe przenoszenie większej ilości zamówień lub akcesoriów. Posiada elegancki i profesjonalny wygląd. Doskonale sprawdzi zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i w użytku domowym. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, co zapewni komfort użytkowania. Łatwa w utrzymaniu czystości i wygodna w użytkowaniu.

21.99
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Zostaw telefon

✅ Okrągła taca kelnerska

Duża, okrągła taca do serwowania dań i przekąsek. Zapewnia dużą przestrzeń do umieszczenia większej ilości naczyń, talerzy, szklanek i innych przedmiotów. Doskonale sprawdzi się jako taca kelnerska. Taca ma średnicę 35 cm i wysokość 2 cm.

✅ Wytrzymała i lekka

Wykonana najwyższej jakości tworzywa w czarnym kolorze, powlekana powierzchnią antypoślizgową. Niezwykle solidna i lekka. Odpowiednio użytkowana posłuży długie lata.

✅ Antypoślizgowa powierzchnia

Dzięki powierzchni antypoślizgowej, przedmioty umieszczone na tacy pozostają stabilne podczas przenoszenia, co minimalizuje ryzyko przypadkowego przesunięcia lub przewrócenia.

✅ Przydatna w gastronomii i w domu

Taca kelnerska jest wszechstronna i przydatna do przenoszenia napojów, potraw, sztućców i innych elementów serwisu. Idealna do kawiarni lub restauracji. Sprawdzi się także w użytku domowym, w trakcie przyjęć lub spotkań ze znajomymi.

✅ Wygodna w użytkowaniu

Tacę przeniesiemy w łatwy i wygodny sposób, dzięki odpowiednio wyprofilowanym brzegom. Wysoki rant, zapobiega zsuwaniu się potraw lub naczyń z tacy.

Parametry:

Materiał: tworzywo

Długość: 35 cm

Szerokość: 35 cm

Wysokość: 2 cm

Waga (g): 351

Kolor dominujący: czarny

Dane producenta

Grupa Orion Sp. z o.o.
Wiejska 49
41-253 Czeladź
Poland

+48322014082
info@vilde.trade

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie