wyszukiwanie zaawansowane
1 » Płatności2

Kontakt

 • e-sport S.C.
  Rybnicka 8
  44-193 Knurów
  NIP: 969-162-26-24
 • E-mail:biuro@mastersports.pl
 • Telefon577 644 640
 • Godziny działania sklepuBiuro obsługi klienta czynne poniedziałek - piątek w godzinach 8.00 - 16.00, w soboty, niedziele i święta nieczynne

Systemy płatności

 • Przelewy24

Płatności

Dane do przelewu: 
e-sport Cezary Grot, Grzegorz Kubica S.C.
ul. Wincentego Witosa 25, 44-196 Knurów
Adres email: biuro@mastersports.pl

Możliwe sposoby płatności:

1. Przedpłata, czyli Przelew na konto bankowe
Zaleta: Niski koszt wysyłki

ING Bank Śląski: 22 1050 1298 1000 0092 3681 3490

2. Przelewy24 – dzięki nim zrobisz przelew, a my otrzymamy pieniądze natychmiast.
Zaleta: Szybkość przelewu, niska cena przesyłki

Za pomocą szybkich przelewów przelewy24 możesz dokonać przelewu bezpośrednio z Twojego banku do Naszego (nawet jeśli to 2 różne banki). My otrzymamy pieniądze w tym samym momencie.

3. Płatność przy odbiorze (dotyczy tylko zamówień na terenie Polski)
Zaleta:Szybkość realizacji zamówienia, ponieważ nie musimy czekać na zaksięgowanie przelewu na koncie bankowym.

Jeśli w zamówieniu wybrałeś metodę płatności przelew bankowy lub przelewy24 wówczas czekamy na Twoją płątność 7 dni roboczych, po tym czasie Państwa zamówienie zostanie anulowane (jeśli płatność zostanie dokonana później niż po 7 dniach, poinformuj nas o tym telefonicznie lub e-mail).  

W tytule przelewu wpisz numer Twojego zamówienia (numer zamówienia widnieje w e-mailu otrzymanym z potwierdzeniem zamówienia). Jeśli nie znasz numeru zamówienia podaje IMIĘ I NAZWISKO.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Zawartość niniejszej strony internetowej podlega ochronie prawnej, w szczególności jako utwór w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jedn. Dz. U. z 2017 r., poz. 880).
Wszelkie działania naruszające prawnie chroniony interes właściciela, w tym kopiowanie, powielanie, opracowywanie jej zawartości w całości lub w części, jak również powoływanie się na zawartość niniejszej strony
bez zgody właściciela wyrażonej na piśmie pod rygorem nieważności jest zabronione. Przejawy naruszenia zakazu skutkować będą podejmowaniem wynikających z obowiązujących przepisów środków ochrony prawnej.


Realizacja:
e-IT System